UWAGA Studenci!

Aby zapisać się na przedmiot swojego wykładowcy, prosimy odnaleźć poniżej katalog kursów swojego wydziału US i tam odszukać odpowiedni kurs. Hasło do kursu uzyskujecie od prowadzącego (ewentualnie możecie być zapisani ręcznie, wtedy odpowiedni kurs pokaże się w dziale - Moje kursy).

Pomiń aktualności

Aktualności

Obraz Mielko Konrad
Drobna awaria
Mielko Konrad w dniu Monday, 10 October 2016, 1:40 PM napisał(a)
 

Z powodów rekonfiguracji serwerów pocztowych, a także systemów zabezpieczeń w serwerowni US, wystąpiła chwilowa awaria wysyłki wiadomości e-mail z naszego systemu Moodle. Dzięki wykładowcom z WNEiZ którzy prężnie działają na naszej platformie i zauważyli błąd -  usterka została zażegnana przez Uczelniane Centrum Informatyczne.

Aktualnie, system wysyła już maile przypominające hasła i istnieje ponownie możliwość rejestracji.

 
Obraz Mielko Konrad
Centrum Dydaktyczno-Badawcze Nauk Przyrodniczych US
Mielko Konrad w dniu Friday, 18 December 2015, 1:05 AM napisał(a)
 

Uniwersytet Szczeciński pod koniec 2014 roku otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu „Budowa i wyposażenie Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego” wartego ponad 25 milionów. W związku ze zbliżającym się finiszem ...

Przeczytaj resztę tematu
(119 słów)
 
Obraz Mielko Konrad
Noc Biologów 2016
Mielko Konrad w dniu Friday, 18 December 2015, 1:03 AM napisał(a)
 

Czym są magiczne pleśni wielorybów? Jakie tajemnice skrywają nietoperze? Czy przysłowie „zdrów jak ryba" ma wiele wspólnego z rzeczywistością? Dlaczego chromosomy milczą? Skąd się bierze śmiech i dlaczego ha-ha, a nie hi-hi...?

Odpowiedzi na te pytania poszukamy wspólnie − już po raz kolejny − ...

Przeczytaj resztę tematu
(134 słów)
 
Obraz Mielko Konrad
I Seminarium„Nowe czasy – nowa edukacja”
Mielko Konrad w dniu Thursday, 3 December 2015, 11:14 AM napisał(a)
 

Instytut Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego 9 grudnia 2015 roku organizują I Seminarium„Nowe czasy – nowa edukacja”.


Współczesny rozwój społeczeństwa powoduje zwiększenie zapotrzebowania na edukację na poziomie wyższym i ...

Przeczytaj resztę tematu
(244 słów)
 
Obraz Mielko Konrad
Szkolenia dla wykładowców
Mielko Konrad w dniu Wednesday, 2 December 2015, 11:30 AM napisał(a)
 

Już niedługo ruszą szkolenia z tworzenia kursów i pracy na platformie Moodle. Organizowane będą przez Uczelniane Centrum Informatyczne w sali szkoleniowej w Rektoracie.

---

Z uwagi na duże obciążenie naszej skromnej sali szkoleniowej, prawdopodobny termin szkoleń to styczeń 2015r.

Z uwagi na to iż już jest zainteresowanie wykładowców, proszę o przesyłanie informacji kontaktowych osób zainteresowanych szkoleniem na adres poczty: cnz@univ.szczecin.pl

 
Obraz Mielko Konrad
Datacenter & Cloud Infrastructure Summit 2015
Mielko Konrad w dniu Tuesday, 27 October 2015, 10:38 PM napisał(a)
 

Społeczność pasjonatów technologii Microsoft oraz Partnerzy wydarzenia – firmy: Microsoft, Cisco i Veeam zapraszają na konferencję poświęconą rozwiązaniom infrastrukturalnym dla centów danych oraz chmur.

Konferencja adresowana jest do osób odpowiedzialnych za budowę lub utrzymanie infrastruktury IT w swoich firmach i podejmujących decyzje w zakresie wyboru technologii lub rekomendujących je.

Resjestracja

 

Pomiń kategorie kursów